Карта сайту

Хто Ми?

«SobachkaMarket» – унікальний проект, мета якого – надати покупцям вибір нової і дійсно якісної продукції. У роботі ми дотримуємось європейських традицій сервісу. І все це для того, щоб ви проводили більше часу з сім’єю, а не в чергах на касах.

  • Економія часу. Більше не потрібно 2-3 години в тиждень бродити серед полиць продуктових супермаркетів в пошуках свіжої та якісної їжі. Вибирайте на сайті потрібні продукти, оформляйте замовлення, і отримуйте його прямо біля своїх дверей.
  • Економія коштів. «SobachkaMarket» безпосередньо співпрацює з виробниками, тому у нас не тільки найсвіжіші продукти, а й дійсно приємні ціни без націнок, як в звичайних супермаркетах. Ми цінуємо кожного нашого покупця, тому розробили систему лояльності з приємними бонусами для постійних клієнтів.
  • Тільки свіжі та корисні продукти. Незалежно від ваших харчових переваг «SobachkaMarket» завжди знає, що вам запропонувати – навіть якщо ви вибагливий гурман, вегетаріанець, навпаки, м’ясоїд або вибираєте все найкраще для своєї дитини. Наша мета – надати вибір продуктів на абсолютно будь-який смак!
  • Ретельна перевірка кожного виробника, з яким ми співпрацюємо. На електронну вітрину онлайн-супермаркету «SobachkaMarket» потрапляють тільки товари, які мають сертифікати якості заводів-виробників.